Szukaj
Close this search box.

Kategorie opakowań na prezenty

Sklep

Wyświetlanie 1–30 z 107 wyników

Opakowania świąteczne i okolicznościowe

Niech te święta będą jak z bajki z naszymi świątecznymi opakowaniami

Czy jest na tej sali ktoś, kto nie lubi być obdarowywany? Prezenty i upominki są zawsze miłym gestem, a nasze opakowania dodają im jeszcze więcej uroku. Worki PaKaDo są starannie zaprojektowane i pięknie wykończone by podkreślić wyjątkowość każdego prezentu i wzbudzić radość obdarowanego. Znajdziecie u nas szeroką gamę wzorów i kolorów – od tradycyjnych, klasycznych i stonowanych po kolorowe, świąteczne opakowania. Są praktyczne i łatwe w użytkowaniu, co ułatwia pakowanie prezentów bez dodatkowego stresu i tracenia czasu. Dzięki naszym opakowaniom świątecznym i okolicznościowym nawet najprostszy prezent nabiera wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru. To nie są zwykłe worki na prezenty – to element, który wspólnie tworzy wyjątkową atmosferę świąt i innych okazji. Nie ma nic bardziej urokliwego niż prezenty pod choinką zapakowanie w nasze świąteczne opakowania. 

Ekologiczne opakowania świąteczne? Tak, to możliwe

Ponadto opakowania świąteczne i okolicznościowe PaKaDo są ekologiczne – co dodatkowo podkreśla ich wartość. Wykonane są z tkaniny non woven zwanej również fizeliną. Są wielokrotnego użytku, przyjazne dla środowiska, a dzięki tkaninie, z której zostały wykonane nadają się do powtórnego przetworzenia. Ponadto tkanina non woven to materiał o wysokiej wytrzymałości, który jednocześnie jest lekki i elastyczny. Dzięki temu opakowania ekologiczne PaKaDo są nie tylko solidne, ale także łatwe w transporcie i przechowywaniu.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki internetowej. Dodatkowo gromadzi, przechowuje oraz przetwarza podane przez użytkownika dane osobowe w postaci imienia, nazwiska i adresu e-mail w celach kontaktowych oraz adresy IP w celach statystycznych. Szczegóły