Szukaj
Close this search box.

O Nas

PaKaDo

Od 2015 roku, z dużym entuzjazmem i dbałością o szczegóły, projektujemy i realizujemy opakowania na prezenty. Wychodzimy z założenia, że emocje i pierwsze wrażenie są najważniejsze!

Jesteśmy na rynku od 2015 roku

Spotkanie trzech przyjaciółek na urodzinach 3 letniego syna jednej z nich… Dziecko niecierpliwie spogląda na zapakowane prezenty. Jest tort, są świeczki, wypieki na twarzy i radość z odkrycia tego o czym marzyło!

Ekscytująca niespodzianka, przyjemność obdarowywania, radość otrzymywania…

Te emocje były inspiracją do stworzenia naszej firmy. 

Kasia & Paulina

Na każdą okazję

Opakowania na prezenty PaKaDo są idealne na każde wydarzenie

6 sekund

Tylko tyle potrzeba, aby zapakować upominek w nasze opakowanie prezentowe.

Mały i duży

Rozmiar, kształt i wielkość prezentu nie mają znaczenia - w nasze opakowania prezentowe z łatwością zapakujesz każdy podarunek.

Dla Ciebie

Prezenty od serca w najpiękniejszym opakowaniu.

Unikalne opakowania
na prezenty

W ofercie posiadamy worki na prezenty i inne produkty, które nie tylko są doskonałej jakości, ale przede wszystkim są eleganckie, estetyczne i wygodne w użyciu.

opakowania na prezenty

PaKaDo

piękne opakowania na prezenty

Naszym celem jest sprawić, aby dzięki naszym opakowaniom na prezent, każdy upominek stał się jeszcze bardziej efektowny, a moment, w którym go odkrywamy jeszcze bardziej magiczny.

5/5
"Wspaniałe opakowania! Dzieci były zachwycone"

Kasia H.

5/5
"Fantastyczne worki na prezent."

Anna T.

5/5
"Idealne na każdą okazję - szybko i pięknie zapakowany prezent"

Tomasz N.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki internetowej. Dodatkowo gromadzi, przechowuje oraz przetwarza podane przez użytkownika dane osobowe w postaci imienia, nazwiska i adresu e-mail w celach kontaktowych oraz adresy IP w celach statystycznych. Szczegóły