Szukaj
Close this search box.

Aktualności

prezenty
Najnowsze

Najnowsze wpisy

Social Media

Czytaj artykuły

zapisz się do newslettera

Otrzytmuj atrakcyjne zniżki i dodatkowe informacje

Zero spamu, tylko najnowsze kolekcje, informacje i rabaty.

Kategorie

Najpopularniejsze

Sprawdź najbardziej popularne wpisy

Prezenty? Tylko w opakowaniach PaKaDo

Kiedy nadchodzą urodziny, imieniny, święta, nieodłącznie pojawia się kwestia prezentów. Co jest równie ważne jak sam prezent? Sposób w jaki jest on zapakowany. Tutaj pojawiają się problemy. Godziny spędzone na równym docięciu papieru, odpowiednim przymocowaniu kokardy lub wstążki i piękne wykończenie. Cała radość znika wraz z kolejną minutą spędzoną na dokładnym i estetycznym zapakowaniu prezentu. Czy jest na to jakieś rozwiązanie?

Jednak równie ważne co sam prezent, jest sposób, w jaki jest on zapakowany. To tutaj pojawiają się opakowania prezentowe, które pełnią nie tylko praktyczną funkcję, ale również mają ogromne znaczenie symboliczne. Opakowania te stanowią swego rodzaju wizytówkę naszego daru, podkreślając jego wartość i wyjątkowość. Dlatego też warto poświęcić chwilę uwagi na wybór odpowiednich opakowań, które dopełnią całości prezentu.

Pięknie zapakowane prezenty w kilka sekund?

Oczywiście! I to jak zapakowane. Dzięki opakowaniom prezentowym PaKaDo, wasze prezenty będą nie tylko pięknie wyglądały, ale na ich zapakowaniu spędzicie nie więcej niż…6 sekund. Są wykonane z dbałością o każdy szczegół, a ponadto są dostępne w różnorodnych wzorach, kolorach i rozmiarach, co pozwala dopasować je do każdej okazji i osobowości obdarowywanego. Od klasycznych motywów świątecznych, przez eleganckie wzory, po minimalistyczne stylizacje – możliwości jest wiele. Dodatkowo, prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i dopasowany do osoby, dla której jest przeznaczony.

 

Prezent dla obdarowanego i planety?

Ogromną uwagę przywiązujemy do ekologii i dbałości o środowisko – stąd też wśród naszego asortymentu znajdują się worki wykonane z tkaniny non woven tzw. fizeliny. Są wielokrotnego użytku, przyjazne dla środowiska, a dzięki tkaninie, z której zostały wykonane nadają się do powtórnego przetworzenia.

Opakowania prezentowe to nie tylko sposób na atrakcyjne zapakowanie prezentu, ale również element kreowania wyjątkowej atmosfery świąt czy innych okazji. .

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki internetowej. Dodatkowo gromadzi, przechowuje oraz przetwarza podane przez użytkownika dane osobowe w postaci imienia, nazwiska i adresu e-mail w celach kontaktowych oraz adresy IP w celach statystycznych. Szczegóły