Szukaj
Close this search box.

Asortyment

Opakowania ekologiczne, non woven, torby na każdą okazję

PaKaDo w swojej ofercie posiada opakowania ekologiczne, które nie tylko są doskonałej jakości, ale przede wszystkim są eleganckie, estetyczne i wygodne w użyciu.

Ekologiczne opakowania prezentowe

PaKaDo

Opakowania PaKaDo wykonane są z tkaniny non woven zwanej również fizeliną. Są wielokrotnego użytku, przyjazne dla środowiska, a dzięki tkaninie, z której zostały wykonane nadają się do powtórnego przetworzenia. Ponadto tkanina non woven to materiał o wysokiej wytrzymałości, który jednocześnie jest lekki i elastyczny. Dzięki temu opakowania ekologiczne PaKaDo są nie tylko solidne, ale także łatwe w transporcie i przechowywaniu.

Opakowania ekologiczne

Korzyści płynące z zastosowania tkaniny non woven w naszych produktach

Zależy nam na tym, aby nasze produkty nie tylko spełniały oczekiwania pod względem jakości, ale również były estetyczne i wygodne w użyciu. Dzięki naszym opakowaniom ekologicznym możesz mieć pewność, że korzystasz z produktów, które są przyjazne dla środowiska. 

odporne na wilgoć

wytrzymałe

lekkie

nietoksyczne

oddychające

elastyczne

kompaktowe

recykling

Paleta kolorów, wzorów i tekstur, z których korzystają opakowania PaKaDo, jest niezwykle różnorodna i atrakcyjna. Dzięki temu można znaleźć idealne opakowanie, które doskonale wpisuje się w charakter danego produktu lub marki. Niezależnie od tego, czy preferujemy stonowane i eleganckie wzory, czy też odważne i kolorowe kompozycje, opakowania PaKaDo zawsze potrafią zaskoczyć i zachwycić swoim designem..

Dodatkowo nasze piękne opakowania są odporne na wilgoć i brud – bardzo łatwo można je wyczyścić ściereczką nie martwiąc się przy tym, że się zniszczą. Dzięki swojej estetyce i trwałości stanowią idealne dopełnienie każdego prezentu, podkreślając jego wartość i znaczenie dla obdarowywanego.

Już dziś zapakuj swój prezent
w opakowanie PaKaDo.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje opakowań ekologicznych, które doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach. Są nie tylko funkcjonalne, ale także dostępne w różnych atrakcyjnych wzorach i kolorach.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki internetowej. Dodatkowo gromadzi, przechowuje oraz przetwarza podane przez użytkownika dane osobowe w postaci imienia, nazwiska i adresu e-mail w celach kontaktowych oraz adresy IP w celach statystycznych. Szczegóły